Життя заводу виробника кабелю та проводу

 На сьогодні "Кабельний завод "Енергопром" м. Дніпро виробляє понад десять тисяч видів кабелів та проводів. Серед них:
  • кабель силовий, броньований, високовольтний, управління та контролю, сигнально-блокувальний;
  • проводи настановні, автотракторні, побутові, детонаторні, монтажні, неізольовані, самонесучі, ізольовані, для радіофікації та телефонного зв'язку.

Вся ця продукція може бути виготовлена з пластикату зниженої пожежонебезпеки і не розповсюджує горінняВиробництво силових кабелів - Кабельний завод Енергопром

 На заводі встановлено найсучасніше обладнання. Для виробництва кабельної продукції закуповується якісна сировина та матеріали.

 Потужна виробничо-технологічна база та досвідчений керівний склад дозволяють випускати продукцію найвищої якості, що підтверджено сертифікатами відповідності УкрСЕПРО, міжнародним сертифікатом відповідності системи якості вимогам ISO 9001:2000 (орган з сертифікації "Бюро Верітас"), Виробництво кабелів - Кабельний завод Енергопром українським сертифікатом відповідності системи якості вимогам ДСТУ ISO 9001:2001 (орган з сертифікації "ЮГТЕСТ").

Наша продукція завжди затребувана не тільки на території України, але й підприємствами Молдови, Грузії, Росії, Казахстану, Білорусії.

  Кабельній завод, виробник кабельної продукції, завжди відкритий для співпраці та запрошує до діалогу всіх кого цікавить великий вибір продукції та партнерські взаємні дії.Продукция кабельного завода Энергопром

Дзвоніть, замовляйте, будемо дуже раді знайомству.СИСТЕМА ЗНИЖОК
-1% від 100 000 грн.
-2% від 200 000 грн.
-3% від 300 000 грн.
-4% від 400 000 грн.
-5% від 500 000 грн

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ
*На карту ПриватБанк
*Monobank
*Накладений платіж
*Безготівковий розрахунок із ПДВ / без ПДВ

СПОСІБ ДОСТАВКИ
*"Нова Пошта"
*Іншими перевізниками (за домовленістю)
*Самовивіз (за домовленістю)

УВАГА! ВІДРІЗАНИЙ КАБЕЛЬ
*відвантажується за передоплатою
*поверненню та обміну не підлягає
*при виявленні браку заміна