Кабельний завод «Енергопром»

 Кабельний завод "Енергопром" Дніпро - одне з провідних українських підприємств з виробництва та продажу кабельно-провідникової продукції. Виготовлення цієї продукції на підприємстві було розпочато ще 1995 року. З тих пір, кабелі та дроти, з маркою заводу Кабельний завод, поставляються понад 1000 споживачам, у всі регіони України та країн СНД.

  Наше підприємство оснащене найсучаснішим, високопродуктивним, технологічним обладнанням, лініями високошвидкісного скручування жил, лініями бронювання Завод я кабелю сталевою стрічкою , екструзійними лініями для накладання зовнішньої оболонки, а також лініями для волочіння алюмінієвого та мідного дроту, використовується у виробництві конструкції силових кабелів. На всіх етапах виготовлення продукції ведеться безперервний автоматизований контроль параметрів технологічного процесу.

Кабельний завод Енергопром, виробник силових кабелів

  Кабельний завод випускає різні типи силових, броньованих, контрольних, високовольтних кабелів, а також велика кількість проводів, у тому числі самонесучі та неізольовані. Вони призначені для прокладки в ґрунтах всіх типів категорій, в спеціальних трубопроводах, в кабельної каналізації, в колекторних колодязях, на естакадах і мостах, а також служать для підвіски на опорах повітряних та високовольтних ліній електропередач передачі, для прокладання всередині та по периметру будівель.

ТОВ "Кабельнийзавод "Енергопром" останнім часом є одним із лідерів за кількістю виготовленого силового кабелю та самонесучого проводу в Україні. Тільки у 2010 році завод виготовив 20 тисяч кілометрів кабелів різних типів, що становить солідну частку всього українського ринку. Випробовувальна лабораторія нашого підприємства обладнана найсучаснішою апаратурою, що дозволяє проводити випробування кабельної продукції на механічні впливи, максимальна допустима напруга при яких вона може експлуатуватися, а також визначається опір ізоляції кабелю.

  На базі набутого досвіду виробництва та результатів його застосування постійно йде розширення асортименту продукції з одночасним підвищення її якісних характеристик. Висока якість кабелю, налагоджена система виробництва, гарантії заводу, а також багаторічний досвід роботи на кабельному ринку дозволяє нам постійним постачальником великих заводів та підприємств Дніпра та України в цілому.

Кабель - провід виробництво

  Наші висококваліфіковані фахівці завжди допоможуть у вирішенні Ваших завдань, починаючи з вибору марки кабелю та закінчуючи підбором конкретного перерізу з урахуванням умов експлуатації нашої продукції.СИСТЕМА ЗНИЖОК
-1% від 100 000 грн.
-2% від 200 000 грн.
-3% від 300 000 грн.
-4% від 400 000 грн.
-5% від 500 000 грн

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ
*На карту ПриватБанк
*Monobank
*Накладений платіж
*Безготівковий розрахунок із ПДВ / без ПДВ

СПОСІБ ДОСТАВКИ
*"Нова Пошта"
*Іншими перевізниками (за домовленістю)
*Самовивіз (за домовленістю)

УВАГА! ВІДРІЗАНИЙ КАБЕЛЬ
*відвантажується за передоплатою
*поверненню та обміну не підлягає
*при виявленні браку заміна