Історія Кабельного заводу Енергопром

Кабельний завод Енергопром

розташувався в центрі високорозвиненої промислової зони України, у місті Дніпро. Завод заснований 1995р. До цього часу це було невелике підприємство, яке займалося продажем продукції кабельного заводу Азовкабель. Потім, на цьому заводі, купили невеликий перелік обладнання і зайнялися виробництвом. З тих пір, власне, і починається історія підприємства, і той нелегкий шлях від початку виробничої діяльності «з нуля» до визнання заводу одним із провідних підприємств кабельної промисловості в країні. Звичайно, було нелегко і навіть Дуже важко побудувати завод, без будь-яких інвестицій. У зв'язку з постійним зростанням у роки попиту на кабель і провід, доводилося постійно оновлювати і збільшувати продуктивність устаткування. Постійно відчувалася нестача оборотних коштів. Але все ж таки наш завод вистояв і поступово почав нарощувати оберти. Кожні два роки запускався новий цех, що дозволяло не відставати від конкурентів і йти в ногу з часом. Створення транспортного цеху дозволило доставляти кабель споживачам своїм автотранспортом. Це значно збільшило продажі кабельно-провідникової продукції.

Кабельний завод Енергопром - будівництво першого цеху

 З роками наше підприємство значно розширилося, придбано сучасне обладнання для виробництва кабельної продукції, запустилися нові виробничі лінії, розширився асортимент продукції. Поступово ми стали невеликими, але дуже ефективними і сучасне підприємство.
 
 Але найголовніше, чого досяг колектив нашого заводу за роки становлення це високий авторитет як серед виробників, так і споживачів кабельної продукції. Це дозволяє завжди бути на плаву і займати одне з лідируючих місць серед кабельників України.

 Будівництво чергового цеху Кабельного заводу ЕнергопромЗапуск крутильної машини для силових кабелів до 300 мм перетинуСИСТЕМА ЗНИЖОК
-1% від 100 000 грн.
-2% від 200 000 грн.
-3% від 300 000 грн.
-4% від 400 000 грн.
-5% від 500 000 грн

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ
*На карту ПриватБанк
*Monobank
*Накладений платіж
*Безготівковий розрахунок із ПДВ / без ПДВ

СПОСІБ ДОСТАВКИ
*"Нова Пошта"
*Іншими перевізниками (за домовленістю)
*Самовивіз (за домовленістю)

УВАГА! ВІДРІЗАНИЙ КАБЕЛЬ
*відвантажується за передоплатою
*поверненню та обміну не підлягає
*при виявленні браку заміна